Kestel Records *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kestel Records *

WebMaster By.Özcan™

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ceza'yla A'dan Z'ye Röportaj

YazarMesaj
Cylele

Cylele

Ceza'yla A'dan Z'ye Röportaj Empty
MesajKonu: Ceza'yla A'dan Z'ye Röportaj   Ceza'yla A'dan Z'ye Röportaj Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 9:14 pm

Ailem:ailemde dahil olmak üzere kimse yaşamımı sadece müzikle sürdürebileceğime inanmadı.Ancak artık en büyük desteğim ailem!

Başarı:Rap dinlemeyen insanlar bile;Ceza dinliyorum.diyor artık.Benim için en büyük başarı bu!

Ceza:Ceza bir anda girmedi müzik piyasasyna.Yıllardan beri çok çalışıyorum.

Çaba: Çaba harcamadn hiçbirşey olmuyor.1995 yılından beri bu piyasanın içindeyim.

Dünya:Yaptığım işi dünyanın dinlemesini istiyorum.

Eminem:Tüek gençleri Eminem i dinliyorsa,yabancılar beni niye dinlemesinki!

Fedakarlık:Hayatta başarı kazanabilmek için fedakarlık ve maddiyat gerekiyor.

Gelecek:Rap,Türkiyede olması gereken yerde değil!Benim hayalim onu hak ettiği yere getirmek.

Halk:Halkın içinden geldim.öyle tanınıp,sevildim.

Ian anderson:Benim babam Scorpionslar,Led Zeppelinler,Ian andersonlar dinleyen bir insan.Bu müziklerle büyüdüm.

İstisna: Çocukluğumdan beri istisnaydım ben!Gerek okul hayatında,gerek aile içinde düşüncelerim hep farklı olurdu.

J:Zormuş ya bir şey bulamadım

Konser:Konserlerimde kimse beni tutamaz!

Lakap:Gerçek adım Bilgin.Ama babam bile evde Ceza lakabıyla çağırıyor beni

Müzik:Müziğim sayesinde dünyayı dolaşıp,insanlarla fikir alışverişinde bulunuyorum.

Nefret: 1998 yılında dr.fuchs ile nefret grubunu kurmuştuk.

Obje:İnsanların beni sadece bir obje olarak görmelerini istemiyorum.

Ödün:Hiç bir zanab kendimden ödün vermedim.Vermem de...Maymun olmadan,inci bir çizgide giderek insanlara birşeyler sunmaya çalışıyorum.

Popüler:Kimseyi karıştırmadığım için yaptığım iş,popülerliğin bir parçası değil!

Rap:Akıllı insan rap'i destekler.İllegal şeylerden uzak durabilmeleri için bir alternatif rap.İçinde break dans,graffiti,rap müzik,Djlik var.Geniş bir yelpaze...

Sorun:Bir ara ses tellerimde bir sorun yaşadım.Ancak tedavi oldum ve sağlığıma kavuştum.Artık eskisinden daha iyiyim.

Şarkı sözleri:Bizim bir şarkımızın sözlerinin toplamı,bir popçunun tüm konserindeki şarkı sözlerinin toplamına eşit neredeyse!

Trt :80 li yıllarda Trt de izlediğim Break dans 1-2-3 ve beat street adlı film sayesinde tanıdım ilk kez bu müziği.

Underground:Ben tamamen underground kalmak istiyorum diyorsan,hiç albüm yapmaman lazım.Ama imkansız birşey bu!Ben hem sevdiğim işi yapıyorum,hemde sevdiğim işten para kazanarak yaşamımı sürdürüyorum

Üzmek:Sinirli biriyim ama,elimden geldiğince kimseyi üzmemeye kırmamaya çalışırım.Eğer üzersemde gidip bir şekilde gönlünü alırım.

Vakit:Boş vakitlerimde herhangi bir klübe gidip,eğlenmek gibi bir anlayışım olmuyor.Arkadaş ortamında playstation oynuyoruz.Discovery channel da belgesel izleyip,evde oturmayı tercih ediyoruz.

Yerli plaka:son albümüm

Zorluklar:Benim arkadaş çevrem ve ailem çok güçlüdür.Bir çok zorluğu birlikte yendik

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-